Meie e-kirbukas müüd oma lasteasjad tulusalt ja mugavalt!

Müük on imelihtne: 

 1. Kontrolli tooted enne müüki ja täida TOOTELEHT VÕI jäta toodete kontroll ja hindade määramine meile ning täida üksnes MÜÜGILEPING.
 2. Saada oma müügile minevad tooted postiga või too ise kohale.
 3. Meie seame tooted müügiks valmis ja lisame need e-poodi.
 4. Sina teenid toodete müügist passiivset tulu!

Müügitulu arvutatakse iga kalendrikuu müükide põhjal, st kui oleme kliendi tooteid müünud ühe kuu jooksul rohkem kui 100.01 euro eest, on Müüja saadav tulu müügist sel kuul 80%. 

MÜÜGITULU

SUMMATULU MÜÜJALE
kuni 25 eurot25%
25.01-45 eurot40%
45.01-70 eurot55%
70.01-100 eurot70%
alates 100.01 eurot80%

* Kui Sul on eraldi soove või mõtteid, mida meilt lisateenusena sooviksid, võta meiega ühendust.

Näiteks: 

 • Sinu toodete reklaamimine
 • riiete müügieelne topieemaldus
 • asjade “müügilett” mõnel üritusel
 • .. 

Esimesed 4 kuud Sulle TASUTA!

 

TINGIMUSED

 1. Toodete müüki toomisega kinnitab Müüja, et nõustub Lasteasjade kirbukas OÜ (edaspidi Veebipood) müügitingimustega.
 2. Tooted pannakse müüki Müüja poolt määratud hinnaga tootelehe alusel kui Müüja ei soovi, et hinnad oleksid Veebipoe poolt määratud. Veebipoel on õigus teha toodetele sooduskampaaniaid.  
 3. Müüja vastutab, et müügile toodud asjad on puhtad ja terved. Kui Veebipood leiab, et mõni müügile toodud ese ei vasta müügitingimustele (plekiline, katkine, kulunud), annab ta sellest Müüjale teada ja ei pane toodet müüki. Terved, kuid müüki mittesobivad esemed annetatakse heategevuseks.
 4. Toodete müüki toomisel tasub Müüja ühekordse käsitlustasu 10 eurot (sisaldab aurutamist, pildistamist, veebipoodi üleslaadimist).
 5. Tooted on tasuta müügil 4 kalendrikuud, peale seda on võimalik osta müügiperioodi juurde ühe kalendrikuu kaupa (5 eurot/kuus). Soovi korral võib Müüja võtta tooted tagasi. 
 6. Teenitud tulu makstakse Müüjale välja järgmise kalendrikuu 3. päeval (ehk kui tooted tulevad müüki 14.01, siis tulu makstakse välja 3.02). 
 7. Müüja saab kauba müüki saata postiga või tuues ise tooted kohale. 
 8. Tooted jõuavad e-poodi 3 tööpäeva jooksul pärast kauba kättesaamist.
 9. Müügile on lubatud tuua ainult lasteasju (riided suuruses 50-134 cm ja jalanõud suuruses 24-33; muud suurused vastavalt kokkuleppele).
 10. Hetkel ei võta Veebipood müüki Lidli (Lupilu), Pepco(SoCute), Sinsay (Fox & Bunny), Prisma (Ciraf) ja Primark tooteid ning sildita esemeid
 11. Veebipood annab teada, kui 14 päeva on jäänud tasuta perioodi lõppemiseni ja Müüja saab otsustada, mida soovib toodetega edasi teha. Kui Müüja ei võta peale müügiperioodi lõppemisest teavitamist Veebipoega ühendust hiljemalt 2 nädala jooksul, annetatakse tooted heategevuseks.
Piilu ka KKK rubriiki, kust leiad info transpordi jm kohta. 
Shopping Cart