Meie e-kirbukas müüd oma lasteasjad kõige kiiremini ja mugavamalt!

   Müük on imelihtne:
  1. Kontrolli tooted enne müüki ja täida tooteleht VÕI jäta toodete kontroll ja hindade määramine meile (siis ei ole vaja endal teha muud, kui panna tooted meie poole teele).
  2. Saada oma müügile minevad tooted postiga või too kogumispäeval kogumispunkti (kogumispunktide kuupäevad ja kellaajad avalikustame jooksvalt meie kodulehel).
  3. Meie seame tooted müügiks valmis ja lisame need müüki.
  4. Sina teenid toodete müügist tulu!
 

Müügitulu arvutatakse 1 kalendrikuu müükide põhjal, st et kui oleme kliendi tooteid müünud kuu jooksul rohkem kui 100.01 euro eest, siis tema saadav tulu müügist on 70%. Iga kliendi kohta on kuu lõikes eraldi arvestus.

MÜÜGITULU

SUMMA

TULU KLIENDILE

kuni 15 eurot

25%

15.01-30 eurot

40%

30.01-50 eurot

50%

50.01-80 eurot

60%

80.01-100 eurot

65%

üle 100.01 euro

70%

TINGIMUSED

1. Toodete müüki toomisega kinnitab müüja, et nõustub Lasteasjade kirbukas OÜ (edaspidi veebipood) müügitingimustega.

2. Tooted pannakse müüki müüja poolt määratud hinnaga (kui müüja ei soovi, et hinnad oleksid veebipoe poolt määratud), kuid veebipoel on õigus teha esemetele sooduskampaaniaid ja soodustusi.

3. Tooted on müügil 3 kalendrikuud, peale seda on võimalik osta 1 kalendrikuu kaupa müügiperioodi juurde (st et peale 3 kuu möödumist on võimalik müügiperioodi pikendada 10 eurot/kuus) või võtta riided tagasi (tagastamise eest maksab postikulu müüja vastavalt toodete kogusele). Veebipood annab teada, kui 7 päeva on jäänud perioodi lõppemiseni ja müüja saab otsutada, mida soovib toodetega edasi teha. Kui müüja ei võta peale müügiperioodi lõppemist ühendust veebipoega, mida ta sooviks toodetega edasi teha, siis annetatakse need abivajajatele.

4. Müügist teenitud tulu makstakse müüjale välja toodete müüki panekust 31. päeval (ehk tooted tulevad müüki 14.01, siis tulu makstakse välja 1 kuu pärast ehk 14.02).

5. Müüja vastutab, et müügile toodud asjad on puhtad ja terved. Kui veebipood leiab, et mõni müügil toodud ese ei vasta müügitingimustele (plekiline, katkine), siis annab ta sellest müüjale teada ja ei pane toodet müüki.

6. Tooted jõuavad e-poodi müüki 3 tööpäeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

7. Müüja saab kauba müüki saata postiga või Tallinnas / Tartus kogumispäeval kogumispunkti viies.

8. Müügile on lubatud tuua ainult lasteasju (mänguasjad, riided, jalanõud, aksessuaarid- mütsid, sallid, kindad, peapaelad).

9. Müügile tulevad riided suuruses 50-134 cm ja jalanõud suuruses 24-33 (muud suurused vastavalt kokkuleppele). 

Shopping Cart