Kindlasti tekkis Sul mõni küsimus või mõte, kui meie kodulehel ringi piilusid. Loodetavasti leiad siit vastused 🙂 Kui siiski mitte, võta meiega ühendust vestlusakna kaudu või saada oma küsimus info@vaikenaerupall.ee

Mis on Väike Naerupall? 

Naerupall on teise ringi lasteasjade veebipood. Meie kirbukas on loodud neile, kellel juba kasutust leidnud asjad võtavad kodus üleliia ruumi ja otsivad uut omanikku, ning neile, kellele meeldib tarbida vastutustundlikult – alati ei ole vaja maksta liialt palju asjade eest, mida Su laps kasutab võib-olla vaid korra. Meie klientideks on lapsevanemad meie endi ümbert ning meie toodete seast leiab nii kasutatud, kuid jätkuvalt korralikke, kui uusi, kasutust mitteleidnud esemeid. 

Naerupall on kõige mugavam viis oma kasutuna seisvate lasteasjade müümiseks!

MÜÜJALE 

Miks eelistada Naerupalli? 

 • 4 kuud kuutasuta! 
 • Passiivne tuluallikas 
 • Väljamaksed iga kuu
 • Suurem müük = suurem tulu% müüjale
 • Mitu korda soodsam võrreldes tavakirbukatega
 • Kliendibaas üle Eesti

Milleks raisata oma aega – vaid saatmise vaevaga saame seisvad esemed panna Sulle raha teenima. 

Mida pean tegema, kui tahan asjad müüki tuua?

Sul ei ole vaja teha muud kui panna pakk meie poole teele ning meie tegeleme kõige ülejäänuga, vt müügitingimusi SIIT. Võta meiega ühendust ning anna oma soovist teada. Paki võib teele panna Peetri Keskuse (Rae vald) pakiautomaati (olemas DPD, Omniva, Smartpost Itella). 

Müügitulu suurendamiseks pea meeles: paremini müüb populaarse brändinimega, (väga) heas seisukorras ning taskukohane toode. 

Kui palju müümine Naerupallis maksab? 

Esimesed 4 kuud on Sulle kuutasuta! Müügilepingu sõlmimisel lisandub üksnes ühekordne käsitlustasu. 4 kuu möödudes on võimalik müügiperioodi juurde osta ja see maksab Sulle vaid 5 eurot kuus.   

Mis andmeid ja miks küsite tootelehel/müügilepingus?

Tootelehel küsime Müüja nime, arvelduskonto numbrit, telefoni, meiliaadressi ning elukoha aadressi. Andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele ning kasutatakse üksnes müügilepingu täitmiseks (väljamaksed, toodete transport).  

Mis minu toodetega enne müüki tehakse? 

Paki kättesaamisel teostame visuaalse kontrolli, et saadud kaup oleks terve ja puhas (usaldame oma kliente, kuid mõnikord ikka juhtub, et väike auk või määrdumine jääb märkamata). Seejärel sildistame tooted müüja koodiga, aurutame riided, teeme toodetest pildid, paigutame need laoriiulitele ning viimasena laeme tootepildid koos tooteinfoga veebipoodi. 

Hea teada! Kui toodetele on lisatud nimekiri, kulub ühe eseme ettevalmistuseks keskmiselt 4 minutit (nt kui Müüja saadab meile 20 toodet, siis nende veebi jõudmiseks kulub ligikaudu 1h 20min). Tootelehe puudumisel on ajakulu keskmiselt 6 min toote kohta. 

Milleks aurutamine? 

Aurutajast tulev aur on piisavalt kuum, et omada ka desinfitseerivat toimet (nt erinevad gripiviirused surevad kuumusel üle 75 kraadi) – tekstiilide kuumaurutamine tapab erinevaid viiruseid ja baktereid. Samuti eelmadab tekstiilide kuumaurutamine toodelt ebameeldiva lõhna ja sinna kogunenud lestalised.

Miks ei võeta osasid tooteid müüki? 

Odavkettide nagu Pepco, Sinsay jt (vt rubriigist Müüjale) kaupade hinnad on juba uuena väga soodsad ning järelturul puudub nende järele piisav nõudlus. Samuti on nõudlus madal nö sildita toodetele. Kuna nende esemete edasimüügi väärtus on madal, kipuvad need riided riiulitele seisma jääma. 

Mis teha, kui tahan müügiperioodi lõpetada? 

Teavita meid vähemalt 7 päeva ette. Tagastamisel käsitlus- ega transpordikulu ei lisandu. Teeme Sulle viimase kuu müügi väljamakse ning eemaldame allesjäänud tooted veebipoest.

OSTJALE

Miks eelistada Naerupalli? 

 • Tellimuse täidame 24h jooksul
 • Tasuta saatmine al 29.99 eur
 • Tooted mitu korda visuaalselt kontrollitud
 • Riided eelnevalt aurutatud
 • Toodetega saab soovi korral eelnevalt tutvuda
 • Tasuta tagastus

Mida tellimisel silmas pidada?

Meie e-poes on müügil lasteriided suuruses kuni 134 ning jalanõud suuruses kuni 33. Mõne toote puhul tuleb arvestada, et toon võib valguse tõttu pildilolevast veidi erineda. Samuti tuleb arvestada, et eri brändide puhul võivad riiete ja jalanõude suurused varieeruda. Suuruste valimisel kasuta abimeest selle lehekülje lõpus.

Kuidas leida omale sobiv toode?

Sobiva toote kiiremaks leidmiseks kasuta märksõnu (eseme nimetus, bränd, tüüp vms) otsingumootoris (luup üleval paremas servas). Abiks on ka tootekategooriate filtrid (jopede alt leiad ka mantlid, pusade ja pluuside alt jakid, tudukombede alt vill-/aluskombed). 

Kes maksab transpordikulu? 

Alates 29.99 tellimusest tasume postikulu meie. Väiksemate ostude puhul tasub transpordikulu ostja. 

Miks küsite minu andmeid ostukorvis?

Ostukorvis küsime kliendi nime ja kontakte, et mistahes tarne puhul teaksime, kuhu kaup saata ning vajadusel kliendiga kontakteeruda. Tellimuse kinnitus saadetakse kliendi meilile. Ostjate andmeid eraldi andmebaasis ei säilitata ning kolmandatele osapooltele ei edastata.

Kui kiiresti jõuab pakk minuni?

Tellimused täidame 24h jooksul alates tellimuse laekumisest. Pakid paneme tavaliselt teele Peetri Keskusest (Rae vald), kus asuvad nii DPD, Omniva kui Smartpost Itella pakiautomaadid.

Tühjendamise ajad Peetri Keskuses: DPD: E-R kell 20; Omniva: E-R kell 19, L kell 16; Smartpost (Itella): E-L kell 13, P 14

Kiiremate tellimuste korral planeeri oma transporti ning anna meile kindlasti oma soovist märku. 

Kuidas kasutada sooduskoodi?

Kõik meie sooduskoodid rakenduvad ostukorvis kupongi koodi lisamisel. Juba sooduses tooted on märgitud e-poes punaste hindadega. 

Millised on maksevõimalused?

Oleme valinud oma partneriks Montonio Finance OÜ. Nii näeme kiiresti toote eest tehtud makset ja saame kauba kiirelt teele panna. Montoniot kasutavad oma e-poodides väga paljud suured jaeketid (vajadusel tutvu https://montonio.com/et/) ning selle kaudu pangalingiga maksmine on turvaline.

Kas kaupa saab tagastada?

Kui tellitud toode siiski ei sobi, saad selle põhjendatult ja kasutamata (sildiga) tagastada veebipoe kulul. Tagasimakse teostatakse kohe pärast kauba kättesaamist. Kui tagastamise põhjuseks ei olnud defekt või määrdumine, lisatakse toode tagasi müüki.  

Vanus

Suurus (cm)

Mütsid

Jalanõud 

Jalalaba pikkus, cm

0 kuud

50

36-38

  

0-1 kuud

56

38-40

  

2-3 kuud

62

40-42

  

3-6 kuud

68

42-44

18, 19 

10-11

9 kuud

74

44-46

19, 20 

11-12

1 aasta

80

46-48

20, 21 

12-13

1,5 aastat

86

48-50

21, 22, 23 

13-14

aastat

92

92

24, 25, 26 

14,5-16

aastat

98

52-54

26, 27, 28 

16-17

aastat

104

52-54

28, 29 

17-18

aastat

110

52-54

29,30 

18-19

6 aastat

116

52-54

31, 32, 33

19-20

7 aastat

122

52-54

33, 34 

20-21

8 aastat

128

52-54

34, 35 

21-22

9 aastat

134

54-56

35, 36 

22-23

Shopping Cart