Mida kinkida lapsele jõuludeks?

Mida kinkida lapsele jõuludeks?

Tean omast kogemusest, et kõige keerulisem aeg aastas on jõulud, sest kinkide tegemine on väga raske. Mulle väga meeldib kingitusi teha, kuid iga aasta olen hädas, sest mida lastele kinkida. Minu jaoks on oluline, et kingitus oleks hea ja vajalik ning poleks kingitud, sest peab.

Otsides ideid, mida oma lastele see aasta jõulupakki peita, leidsin palju häid ideid ja jagan neid ka teiega. Loodan, et saate häid ideid ja teie kinkide tegemine möödub muretult ja rõõmsalt 🙂

0-12. elukuu

Minu arvates on selles vanuses lapsele kõige lihtsam kinke teha. Selles vanuses lastel ei ole kindlaid eelistusi ja kõik uued mänguasjad on väga põnevad.

Parimad kingiideed: beebikiik, puidust (minu lemmik Little Dutch) ja arendavad ning hääli tegevad mänguasjad, tegelusmatid, käimistugi, pallimeri, beebikelk. 

1.-2. eluaasta

Sellises vanuses lapsed on väga uudishimulikud ja tahavad matkida oma vanemaid tegevustes. Arvan, et parimad mänguasjad on sellised, kus nad saavad tunda, et teevad samu tegevusi , mis nende vanemad.

Parimad kingiideed: mänguköök koos mängutoitude ja kööginõudega, jooksuratas, tõukeratas, kelk, tegeluslaud (häälte ja erinevate tegevustega), erinevad häält tegevad pillid, häält tegevad raamatud, vannimänguasjad.

3.-4. eluaasta

Lapsed muutuvad aina loovamaks ja tahavad ise ehitada ning hoolitseda beebide eest. Tekivad endal toredad mänguideed.

Parimad kingiideed: beebinukk, Lego Duplo klotsid, magnetklotsid, arstikomplekt, autorada, toabatuut, joonistustahvel, öölamp.

5.-6. eluaasta

Koolieelsed lapsed on väga nutikad ja oskavad juba ise nimetada mänguasju, mida tahaksid jõuluvanalt saada. Küll aga neile parimad kingid on erinevad arengut toetavad mängud ja tegevused.

Parimad kingiideed: meisterdamisvahendid, Lego, Hot Wheels rajad ja autod, kinkekaardid, puldiauto, jalgpallivärav, droon, raamat, lauamängud, pusle.

al 7. eluaasta

Kui koolilapsed veel usuvad jõuluvana, siis oskavad nad ka kindlasti oma soove edasi anda, mida kingitusteks soovivad.

Parimad kingiideed: lauamängud, puldiauto, droon, kõrvaklapid, raamat, telekamäng, kiiver, fotoaparaat, mobiiltelefon.

Nautige kingituste tegemist ja saamist, see on ainult ühe korra aastas 🙂 Samuti soovitan soojalt ka üllatada lähedasi isetehtud kinkidega, need on alati kõige populaarsemad!

Teie Kristiin

 

Shopping Cart